У Дніпрі “штрафують” недобросовісних господарів (Фото)

У Дніпрі з вересня інспекція з питань благоустрою посилила перевірки щодо спалювання містянами сухого листя, а також всіх видів відходів. Її працівники вже провели шість рейдів, за результатами яких склали 29 адміністративних протоколів і винесли 42 попередження. Про це під час чергової планової перевірки 2розповів головний спеціаліст інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Дмитро Гомілко.

За його словами, у порівнянні з минулим роком кількість виявлених порушень зменшилася: «Роз’яснювальна робота щодо заборони спалення сухого листя на території міста дає позитивні результати. З огляду на статистику, люди стають більш свідомими. Наприклад, за аналогічний період минулого року за такі порушення склали близько 60 адмінпротоколів».

Під час перевірки приватного сектору в Амур-Нижньодніпровському районі інспектори зафіксували багаття на городі в одному із житлових будинків по вулиці Моховій. Як виявилося, мешканка спалювала листя та суху кукурудзу. На порушницю склали протокол, який передадуть до адміністративної комісії для визначення штрафу. Згідно зі статтею № 152, розмір стягнення для фізичних осіб становить від 340 до 1360 грн.

Дмитро Гомілко у свою чергу закликав мешканців приватного сектору не порушувати правила благоустрою, а саме – не палити відходи.

«Сухе листя можна компостувати, а побутове та рослинне сміття слід вивозити до сміттєбаків. Про факти забороненого спалювання можна повідомляти на єдину гарячу лінію для звернення громадян: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12 або до інспекції: 756-98-89. Так званий піковий період спалення листя очікуємо наприкінці жовтня-початку листопада, коли люди прибиратимуть городи. Разом з тим, ми не припиняємо відповідні перевірки. Продовжуватимемо це робити регулярно», – наголосив головний спеціаліст інспекції з питань благоустрою.