У Дніпрі сімнадцять пацієнтів з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження.

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 60 осіб. Станом на 22 травня у місті офіційно зафіксовано 359 випадків захворювання на коронавірус, 117 з цих людей одужали. Сімнадцять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Четверо людей продовжують перебувати під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 168 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 22 травня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Також вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1051 виїзд та оглянули 3643 особи, у 266 з них виявили COVID-19.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Якщо ви ще не обрали свого сімейного лікаря, то у період карантину це можливо зробити онлайн. Обов’язково, якщо у вас з’явилися ознаки гострих респіраторних вірусних інфекцій, необхідно звернутися до свого лікаря за телефоном. Попереду вихідні – сплануйте дозвілля так, щоб зберегти здоров’я власне та близьких. Бережіть себе!» – наголосила Жанна Нефьодова.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!