У Дніпрі син шантажував власну матір

16 березня до чергової частини відділу поліції Дніпропетровської області по лінії «102» від жіночки надійшло повідомлення про те, що о 21.00 їй зателефонував її син та повідомив, що його та його знайомого три невстановлених чоловіка вивезли з Дніпра до лісу та вимагають сплатити гроші в сумі 2500 доларів, погрожують вбити.

Для встановлення місцезнаходження потерпілого вночі підняли по сигналу тривоги особовий склад карного розшуку, працівників спеціальних підрозділів.

Вже глибокої ночі в ході проведення цілого комплексу оперативно-розшукових заходів з задіянням технічних можливостей спеціальних підрозділів встановили місцезнаходження потерпілого.

При встановленні адреси, де можливо утримували потерпілого, було прийнято рішення щодо проникнення в зазначену квартиру.

Підсумок: в квартирі дійсно знаходився потерпілий, як було встановлено в подальшому, цю квартиру він же й арендував. Також він зізнався, що дійсно він особисто телефонував матері та умисно повідомив, що його викрали, бо йому потрібні були гроші, щоб повернути борг.

«Прикро, що заради цього покидька десятки оперативників наполегливо працювали вночі, щоб допомогти йому, але ще гірше, що він знущався, насамперед, над своєю рідною матір’ю», — написав на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

фото: Лопотун