У Дніпрі складають адмінпротоколи через розмальовані фасади (Фото)

У Дніпрі продовжують контролювати належний стан фасадів будинків. Графіті чи рекламу виявляють як мешканці, так і фахівці  інспекції з питань благоустрою під час перевірок. Це стосується і бізнесу, і житлових будинків.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Сьогодні інспектори, поміж іншого, працювали у середмісті. Перше порушення виявили на вул. Старокозацькій, 30. Тут розташована перукарня. Заклад був зачинений, тож припис інспектори прикріпили на ролетах.

Інспекція з питань благоустрою виїжджає і на планові, і на позапланові перевірки. До ОСББ по вул. Терещенківській, 4 завітали позапланово. Тут також розмальовано фасад. Голови ОСББ на місці не було, тож повідомили їй телефоном про цю ситуацію та прикріпили припис на під’їзді. Після того, як  виявляємо порушення та виписуємо припис, у осіб є тиждень на усунення порушень. Якщо цього зроблено не буде, складаємо адмінпротокол по статті № 152. Адміністративну відповідальність визначає адмінкомісія. Це може бути штраф від 850 до 1700 гривень для юридичних осіб та 340 — 1360 для фізичних. За 2023 рік було виписано близько тисячі приписів та складено 19 протоколів стосовно порушень на фасадах будівель.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!