У Дніпрі біда допомогла тварині знайти дім (Фото)

У Дніпрі безхатній Тузік потрапив під автівку, і раптом знайшов дім та став для когось єдиним у світі. Тепер волонтери Дніпра борються за його життя, дуже потрібна допомога.

«Ще кілька тижнів тому Тузік не мав ні дома, ні господаря, ні навіть імені. Ніхто у світі не дізнався б про те, що він помер, бо ніхто й не був у курсі, що він жив. Одного дня все стало з ніг на голову. Або навпаки. Якщо точно, то спочатку Тузіка перевернуло кілька разів, підкинуло у повітрі, потім шваркнуло об землю, бо потрапив він під автівку. Коли Тузік прийшов до тями, опинився у білому тунелі, який виявився коридором звичайної квартири. І зустрів там найпрекраснішу у світі людину — хазяйку», — зазначають волонтери «Вірності».
І так жінка полюбила цього напівживого Тузіка, що попри всі травми він має жити. Але йому зараз дуже погано, дуже важкі травми внутрішніх органів та голови, ще й слабке здоров`я від самого початку.

Лікарі цілодобово роблять все можливе, аби Тузік повернувся до своєї господині і щоб вона вже перестала плакати. Кому не байдуже, виділіть трошки для порятунку Тузіка!

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою «ДЛЯ ТУЗІКА»
Або на поточний рахунок организації:
UA52 305299 00000 26000060369643
ЄДРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ
ТУЗІКА»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.