У Дніпрі спеціальна комісія перевіряє атракціони: перші висновки (Фото)

У Дніпрі перед початком літнього сезону перевірять абсолютно усі атракціони, які розташовані в парках та зонах відпочинку міста. Така перевірка пройшла і на Монастирському острові парку ім. Шевченка.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Як повідомили у Дніпровській міській раді, першу перевірку атракціонів тут провели минулого тижня. Після цього власникам атракціонів надали 3 дні задля усунення недоліків та зауважень. Днями комісія, яку створили у КП «Міська інфраструктура» перевірила, як ті недоліки усунули.

Висновок один – користування атракціонами справді безпечне. У цілому, під час перевірки звертали увагу на наявність усіх необхідних документів для ведення комерційної діяльності, охайний зовнішній вигляд атракціону, наявність засобів протипожежної безпеки, та найголовніше – перевірка технічного стану. Останнє перевіряють спеціальні організації. Кожен підприємець проходить всі заходи з безпеки окремо. Тобто є організація, яка проводить сертифікацію кожного елементу, якщо він потребує сертифікації. Є такі елементи, як спортивні та надувні батути, вони не проходять ніякої сертифікації, тому вони не потребують якихось спеціальних документів. Тут важливі лише правила поводження на даних атракціонах і все. А є такі атракціони, наприклад, «резинки» або підйомники дітей, вони проходять раз на рік перевірку у спеціальних організаціях і отримують саме від них дозвіл на роботу. Також перевіряють усі вогнегасники, які знаходяться на території кожного об’єкту

Літній сезон у парках стартує з 1 червня – на День захисту дітей і триватиме він до жовтня за умови гарної погоди.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!