Вмивання холодною водою: користь чи шкода?

Багато хто приписує холодній воді чудодійні властивості, такі як покращення кольору обличчя та користь для шкіри. Любителі домашніх б’юті-процедур готові щоденно трястися від холоду над раковиною заради таких ефектів. Але чи справді це виправдано? Давайте розглянемо, як холодна вода впливає на шкіру та пори.

Вплив холодної води на пори

Насправді, вплив холодної води на пори практично відсутній. Так, одразу після вмивання пори можуть виглядати вужчими, але це пояснюється не чарівними властивостями води, а природним прагненням організму підтримувати постійну температуру тіла, зазначають дерматологи. Довготривалого ефекту очікувати не варто, адже розмір пор залежить від типу шкіри, що є генетичним фактором. Підтримувати мінімальну ширину пор можна за допомогою правильного догляду, делікатного очищення та професійних косметичних процедур.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Холодна вода проти прищів

Щодо прищів, або акне, то холодна вода не вирішить проблему. Акне з’являється з різних причин, здебільшого пов’язаних зі станом організму, обмінними процесами чи проблемами в певних органах. Важливо не тільки лікувати основну проблему, але й приділяти увагу зовнішньому догляду. Однак, лише вмиванням холодною водою проблему не вирішити. Фахівці радять використовувати теплу воду комфортної температури для вмивання.

Вмивання холодною водою не приносить очікуваних чудодійних результатів. Хоча пори можуть виглядати вужчими одразу після вмивання, цей ефект тимчасовий. А щодо прищів, холодна вода не є ефективним засобом боротьби. Для кращих результатів дерматологи радять використовувати теплу воду та приділяти увагу правильному догляду за шкірою.

фото з відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!