У Дніпрі сталась драматична історія з маленькою дівчинкою (Фото)

У Дніпрі чоловіка у стані сильного алкогольного сп’яніння доставили до міської лікарні з маленькою переляканою дівчинкою. Пояснити правоохоронцям своє прізвище та де мешкає, дитина не змогла. Батько також перебував у неконтактному стані.

PM767image002

Завдяки проведеним комплексним заходам працівники групи реагування патрульної поліції та сектору ювенальної превенції з’ясували обставини події, внаслідок яких чоловік та дитина опинилася в лікарні.

Як виявилось,  дружина направила горе-батька і доньку на базар за продуктами харчування. Там чоловік зустрів друзів, від пропозиції яких не зміг відмовитися. Кількість алкоголю була такою, що людям довелося викликати медиків, які і направили його разом з дитиною до медичного закладу, зазначають у прес-службі поліції.

З’ясувавши місце проживання дівчинки, поліцейські передали її матері. За даним фактом був складений адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та направлений в суд. За рішенням суду батьки можуть бути попереджені або мають сплатити штраф в сумі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.