У Дніпрі стартувало навчання для майбутніх водіїв тролейбусів і трамваїв (фото)

У Дніпрі майбутні водії тролейбусів і трамваїв навчаються у спеціальній школі, створеній при КП «Дніпровський електротранспорт». Школу відкрили у 2019 році. За цей час навчання у ній пройшли 220 водіїв трамваїв і тролейбусів.

«З початку війни близько 40 водіїв трамваїв і тролейбусів стали на захист нашої країни. Зокрема й через це, щоб компенсувати кадри, проводимо навчання учнів на водіїв тролейбусів і трамваїв. Окрім того, працевлаштовуємо таких фахівців і з тих регіонів, де нині бойові дії. У квітні за результатами чергового навчання групи випустили понад 20 водіїв трамваїв і тролейбусів. Зараз стартувало навчання для нової групи, де 21 учень навчається на водія тролейбусів (з них двоє для Кропивницького)) та 17 — на водіїв трамваїв», — розповів заступник директора з експлуатації та перевезень комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленков.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

школа водіїв тролейбусів та трамваїв_Дніпро

За словами начальниці навчально-виробничого центру КП «Дніпровський електротранспорт» Валентини Чернецької, нині за новими стандартами професійно-технічної освіти термін навчання на водіїв трамваїв і тролейбусів скоротився з п’яти місяців до трьох.

школа водіїв тролейбусів та трамваїв_Дніпро

«Серед іншого учні вивчають правила дорожнього руху, будову рухомого складу, основи експлуатації трамвая і тролейбуса, медичне забезпечення безпеки руху, охорону праці і, звісно, є практична частина. Наразі триває набір до наступної групи», — сказала Валентина Чернецька.

школа водіїв тролейбусів та трамваїв_Дніпро

Дніпрянин Андрій Кабаченко записався до групи на водія тролейбуса: «Робота водія мені більше подобається ніж, наприклад, в офісі. До цього працював на різних вантажних і легкових машинах. А нині вирішив освоїти професію водія тролейбуса. Тим більше у місті за останні роки рухомий склад тролейбусів оновили. Це гарні сучасні машини».

школа водіїв тролейбусів та трамваїв_Дніпро

Валерія Пікуліна родом з Донеччини, а нині теж навчається на водія тролейбусів: «Через війну переїхали до Дніпра і дізналася, що за два тижні розпочинаються курси на навчання водія тролейбусів, зібрала документи, пройшла медичну комісію і прийшла на навчання. Мені ця справа подобається».

Записатися до нової групи навчання на водіїв трамваїв і тролейбусів можна за телефонами: 093-459-54-83, 373-92-13.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!