У Дніпрі стартував фестиваль перформансу

Минулими вихідними у Дніпрі розпочався фестиваль перформансу High Dance Dnepr Fest. Першим дійством заходу став перформанс «Дуель. 5 соло» у парку ім. Шевченка. Повідомляють у прес-службі міської ради.

unnamed (4)

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Перформанс – досить неоднозначне мистецтво. Це і не танок, і не театр. Це – їхнє поєднання, я б сказала, – фізичний театр. Основний фокус уваги – це наше тіло і те, що воно каже», – зазначила організатор High Dance Dnepr Fest Тамара Максименко.

Головна мета вистави «Дуель. 5 соло» – здивувати людей, каже режисер постановки Антон Овчінніков. Митцям це вдалося. Містяни з подивом спостерігали, як учасники перформансу виконували гімнастичні трюки на шахових столах, фарбували стілець та пиляли його.

unnamed (8)

Фестиваль High Dance Dnepr Fest триватиме до 7 червня. 6 червня, о 19:00, в Дніпровському академічному театрі драми та комедії мешканці та гості міста зможуть побачити ще один перформанс «Дзеркало». А 7 червня, о 18:00, в музеї «Літературне Придніпров’я» на шанувальників цього виду мистецтва чекає презентація проекту ізраїльської авторки Тамар Рабан «Шухлан Арух».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!