У Дніпрі стартує конкурс соціальних відеороликів

У Дніпрі з 25 листопада стартує конкурс соціальних відеороликів «Зупинимо насильство разом», приурочений до міжнародної акції «16 днів проти насильства». Взяти участь у проєкті можуть усі мешканці Дніпра. Роботи прийматимуть до 8 грудня.

Ролики повинні бути зняті в розширенні Full HD, форматі MPEG-4. Комісія оцінюватиме їх за 10-бальною шкалою, критерії – змістовність, запам’ятовуваність та розкриття теми. Заборонено використовувати у відеороликах ненормативну лексику, порнографічний контент та порушувати загальноетичні моральні норми. Комісія визначить трьох переможців.

Мета конкурсу – пропаганда нетерпимого ставлення до проявів усіх видів насильства, а саме фізичного, економічного, психологічного та сексуального. Для участі необхідно викласти знятий ролик на свою сторінку у Facebook з хештегом #ЗупинимоНасильствоРазом та надіслати свою роботу на електронну пошту департаменту соціальної політики ДМР – karina.kolodich17@gmail.com . Визначити переможців планують до 10 грудня. Учасники, які посіли призові місця, отримають подарунки – музичну колонку, фітнес-браслет чи навушники.

фото з відкритих джерел