У Дніпрі стартує музичний проект

Першого червня у Дніпрі, на Січеславській Набережній, 34 (біля Сімейної лавки) розпочинаються концерти музичного проекту «Класика на Пірсі». Вони відбуватимуться у суботу раз на два тижні. Мешканці та гості міста матимуть змогу послухати популярні класичні твори у виконанні дніпровських колективів і солістів, а також класику в сучасній обробці. У минулому році саме останній вид програми здобув найбільшу кількість прихильників. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Класика на Пірсі» чергуватиметься у суботу із «Джазом на Пірсі», який стартує 15 червня. У цьому проекті беруть участь молоді талановиті джазові колективи. Цього року будуть представлені здебільшого сучасні течії джазової музики.

А 7 червня розпочинаються концерти проекту «Молодий Пірс». Вони проходитимуть на Січеславській Набережній, 34 щоп’ятниці. Протягом усього літа молоді музиканти представлятимуть свою творчість і змагатимуться за можливість вступити на одній сцені із зірками під час концерту «Великого Пірсу», а також виграти грошовий приз на розвиток своєї творчості. Глядачі ж матимуть можливість безкоштовно слухати якісну музику у форматі опен-ейр.
Вхід на всі згадані заходи – вільний.