У Дніпрі створили карту здорового та безпечного відпочинку (Фото)

До літнього сезону в Дніпровській міській раді створили карту здорового та безпечного відпочинку. На неї вже нанесено 9 парків і скверів, 3 локації біля води, а також 2 алеї. Мапа буде постійно оновлюватися. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Комунальники, як і зазвичай, готувалися до літнього сезону. На цю карту нанесені об’єкти, на яких уже завершені усі підготовчі роботи: відремонтовані об’єкти благоустрою, підстрижено газони, обрізані аварійні гілки тощо. Ідея мапи – внутрішньоміський туризм, бо через епідеміологічну ситуацію у світі багатьом довелося відмовитися від відпусток. А це гарний привід дізнатися краще своє місто, наприклад, мешканці Самарського району можуть поїхати до скверу на ж/м Західний та побачити, як змінюється місто», – зазначив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Дніпровської міської ради Антон Андрієнко.

Щодня у парках міста проводиться дезінфекція поверхонь, проте у міськраді нагадують про необхідність дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.

 

Фото: pixabay