У Дніпрі судитимуть посадовицю «Укрпошти»

У Дніпрі судитимуть посадовицю дільниці «Укрпошти», діями якої підприємству спричинено збитки у сумі понад 120 тисяч гривень. Повідомляють у прокуратурі Дніпропетровської області.

«Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно посадової особи АТ «Укрпошта» за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.362 та ч.1 ст.364 КК України (несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинена особою, яка має доступ до неї, що заподіяло значну шкоду; зловживання службовим становищем). Встановлено, що протягом 2019 року начальник дільниці Центру операційного фінансового супроводу Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта», діючи всупереч інтересам служби, без належних правових підстав перераховувала грошові кошти установи на власний рахунок банку для виплати кредитів. Так, використовуючи свій обліковий запис, жінка несанкціоновано змінювала інформацію в автоматизованих системах: замість реального надходження коштів до відділів пошти, зловмисниця додавала завідомо неправдиві відомості про прийняття цих коштів на користь банківських установ із зазначенням у реквізитах платежу свого індивідуального податкового номеру та особистого рахунку», — повідомляють у прокуратурі.

Внаслідок таких дій Дніпропетровській дирекції АТ «Укрпошта» спричинено збитки на суму понад 120 тис грн. Судовий розгляд кримінального провадження триває.