У Дніпрі судитимуть працівників одного з промислових гігантів

У Дніпрі судитимуть працівників одного з найбільших промислових підприємств в області за привласнення його продукції на суму понад 6 млн грн. Повідомляють у прокуратурі Дніпропетровської області.

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно трьох працівників промислового підприємства (членів організованої групи) за скоєння злочину, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою у особливо великих розмірах). За версією слідства, троє працівників публічного акціонерного товариства (одного з промислових гігантів області, що спеціалізується на виробництві труб) у період з квітня по червень 2019 року, з метою одержання незаконних прибутків, визначали придатні труби як неякісні та у подальшому реалізовували їх різним суб’єктам господарювання, а отримані грошові кошти розподіляли між собою. Через це підприємству спричинено збитки у понад 6,8 мільйонів гривень.

Санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Фото: з відкритих джерел