У Дніпрі трамваї змінять маршрути
У Дніпрі 15 травня з 22:00 год. трамваї маршруту №11 перевозитимуть пасажирів до вулиці Антоновича без заїзду на Залізничний вокзал. Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту без зазначених змін: від ДМЗ – о 21 год. 12 хвилин; від Залізничного вокзалу – о 21 год. 48 хвилин. Повідомляють в КП “Дніпровський електротранспорт”.
Крім того, трамваї маршруту №5 на ділянці від вулиці Шухевича до вулиці Шмідта прямуватимуть не через вулицю Робоча, а через Залізничний вокзал. Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок по маршруту без зазначених змін: від ж/м Західний – о 21 год. 35 хвилин; від Транспортного університету – о 21 год. 11 хвилин.
Тимчасові зміни пов’язані з проведенням ремонтних робіт трамвайної колії по вулиці Антоновича в районі вулиці Леваневського.