У Дніпрі батьки жорстоко побили хлопчика

1 грудня, близько 17-ї години зателефонувала мешканка багатоповерхівки на вулиці Леоніда Жебуньова у Дніпрі і повідомила, що її п’яний сусід б’є свою 8-місячну дитину і ймовірно зламав їй ногу. За її словами, 27-річний чоловік зловживає алкоголем, не працює, його 18-річна дружина теж не може дати ради малюкові. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Патрульні прибули на місце події і були вражені байдужістю та нелюдським ставленням батьків до своєї дитини. Сусіди вже не змогли слухати, як вона плаче, і викликали швидку та поліцію. Вони розповіли, що маля не має належного догляду, постійно голодне, батько його б’є за те, що воно кричить або гучно включає музику, аби не чути плач.

Поліцейськіі побачили, що дитина виснажена і має травму ноги. Лікарі зазначили, що попередньо це може бути перелам чи вивих. Батько мав ознаки алкогольно сп’яніння і зізнався в тому, що така травма у дитини уже понад 2 тижні. На питання «чому не викликали лікарів» він відповів, що просто не хотіли. Лікарі хлопчика шпиталізували.

Інспектори ж викликали слідчо-оперативну групу та ювенальну превенцію аби ті зафіксували факт неналежного виконання батьківських обов’язків.