У Дніпрі транспортники зіштовхнулися з проблемами

З початком повномасштабного вторгнення пасажирські перевезення у Дніпрі не припинялися. Під час масових відключень електроенергії минулої осені та взимку, коли вимушено зупинялася робота електротранспорту, автобусні перевезення продовжували працювати. Маршрути підсилювали додатковим рухомим складом, аби всі мешканці та гості Дніпра мали можливість дістатися дому чи роботи. Повідомляють у Департаменті транспорту та інфраструктури м. Дніпро

«Нині є кадрова проблема. Не вистачає водіїв. Багато колег захищають нашу державу. Для пасажирів суттєвих змін не відбулося. Однак змінилися графіки роботи маршрутів. Якщо раніше останні рейси були близько 23:00, то, враховуючи комендантську годину, зараз з кінцевих зупинок – о 21:00 чи 22:00», – зазначив Олександр Сосновський.

Технічні обслуговування, ремонти автобусів, медичні огляди водіїв на автотранспортних підприємствах не зупинялися попри повномасштабне вторгнення рф. Коментує заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Іван Васючков.

«Можуть виникати деякі затримки у придбанні тих чи інших запчастин, зокрема й електроніки, якої багато на великих автобусах «Volvo». Це пов’язано з їхньою відсутністю на складах у постачальників. Тому доводиться чекати 4-5 днів. Зрозуміло, що на цей період автобус не виходить на лінію. Постійно наголошуємо автотранспортним підприємствам на тому, аби вони тримали резерв автобусів на випадок таких ситуацій», – додає він.