Нові бордюри і острівці безпеки: як у Дніпрі ремонтують проспект Героїв (Фото)

У Дніпрі триває реконструкція проспекту Героїв від вулиці Космічної до бульвару Слави. Латковим ремонтом було не обійтися, адже комплексного оновлення тут не було кілька десятиліть. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Нині ремонт виконується за всіма стандартами. Кілька місяців тому тут поклали нові бордюри. Це – перший етап ремонту будь-якої дороги. Наразі продовжують знімати асфальт. Далі покладуть вирівнювальні шари і лише потім – основне асфальтне покриття.

Ще одна важлива складова – острівці безпеки. Про це дбають також під час ремонту й інших доріг – роблять їх де необхідно. Далі візьмуться і за прилеглі території.

Після завершення реконструкції першої частини проспекту, візьмуться за другу – від бульвару Слави до провулку Добровольців. Ремонт охопить 1,1 км ділянки. Крім цього, тут планують прокласти тролейбусну мережу – щоб лінія маршруту охопила проспект в обидва боки. Ідеться також про облаштування заїзних кишень для громадського транспорту, а також розгорного кільця для тролейбусів.