У Дніпрі триває висаджування дерев у рамках акції з озеленення (фото)

У Дніпрі триває висаджування дерев у рамках акції з озеленення #Дніпро_квітучий. Біля будинків № 35 та № 37, що на проспекті Героїв, з’явились 10 молодих кленів і понад 30 декоративних кущів. Захід організував департамент житлово-комунального господарства Дніпровської міської ради. Взяли участь і обслуговчі організації, і місцеві мешканці.

озеленення_Дніпро

«У рамках акції #Дніпро_квітучий департамент підготував до висаджування на прибудинкових територіях міста 1,5 тисячі саджанців. Їх спільно із мешканцями будинків висаджуватимуть обслуговчі підприємства ТОВ «Екологія-Д», компанія «КОД», КП «Жилсервіс-5» та «Жилсервіс-14». Представники організацій попередньо узгоджуватимуть із мешканцями місця, а також умови догляду за молодими рослинами», – сказав представник департаменту житлово-комунального господарства Єгор Худяков.

озеленення_Дніпро

Місце для саджанців біля будинку на проспекті Героїв, 35 мешканці обрали самостійно. На зелену зону вирішили перетворити колишнє сміттєзвалище.

«Торік, за заявками мешканців, ми прибрали сміття з території біля будинку, привезли чорнозем, тепер навесні висаджуємо тут перші 10 кленів, щоб звалищ більше не утворювалося. Дерева висаджуємо під особисту відповідальність мешканців будинків, вони їх доглядатимуть», – розповів директор обслуговчого підприємства «КОД» Максим Дегтяренко.

озеленення_Дніпро

Також він додав, що від міської ради для Соборного та Індустріального районів підприємство вже отримало перші 100 дерев. Загалом у цих районах планують висадити молоді рослини у близько 200 дворах.

озеленення_Дніпро

Мешканці Соборного району задоволені проведенням акції та активно беруть участь у висаджуванні дерев.