У Дніпрі цуценят викинули у сміття (Фото)

Десять цуценят знайшли у купі сміття. Волонтери Дніпра просять допомоги: потрібні кошти, щоб утримувати цих малюків.

«Малюки вже ледь ворушилися на тій купі, деякі лежали роздутими животиками догори. Спека, голод майже завершили страшну справу, почату людиною, яка їх туди викинула. Було ясно, що на смітнику цуценята не виживуть. Ми перевезли їх всіх до клініки. Зараз відгодовуємо, робимо крапельниці від зневоднення та інтоксикації. На жаль, одну слабеньку дівчинку врятувати не вдалося, вона померла», — написали волонтери «Вірності».

Одне тільки утримання у клініці, не враховуючи лікування, корм, пелюшки, коштує 200 грн. за добу. «Дуже просимо допомогти нам утримувати малюків у клініці до тих пір, коли вони знайдуть домівки. Можливо, у вас є можливість взяти хоч одного на домашню перетримку», — звертаються зоозахисники.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для цуценят»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для цуценят» ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.