У Дніпрі тварині проломили череп (Фото)

Себену, можна сказати, пощастило. Звичайне кинуте цуценятко знайшло друзів у одному з дворів Дніпра. Люди годували його, поставили будку, не ображали. Але життя безпритульної тварини не передбачає гарантованого спокою. Розповідають дніпровські волонтери.

«Коли мешканці прийшли годувати підопічного, знайшли його з проламаним черепом у непритомному стані. Чи то був укус собаки, чи удар людини — невідомо. Травма дуже важка. Коли малюк приходить до тями, сильно плаче, тож більшу частину доби він під снодійним. Лікарі намагаються стабілізувати стан Себена: цілодобово крапельниці, уколи, постійний догляд», — розповідають волонтери «Вірності».

Лікування виходить дуже дорогим. 300-500 грн на день, але ж неможливо залишити малюка страждати, тим більше, що є надія на його повне одужання. Волонтери будуть вдячні за допомогу.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА

(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Себена»

Або на поточний рахунок организації:

№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)

ЕГРПОУ: 36365434

Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ

Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро

МФО: 305299

Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Себена»

ЦЕ ВАЖЛИВО!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!

Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)

Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.