У Дніпрі тварина стала заручником байдужості (Фото)

Волонтери Дніпра просять звернути увагу на тварину, яку спіткало лихо. Терміново потрібен дім для вівчарки Мухтара або довгострокова перетримка, вольєр, тепла будка. Мухтар живе у тіні порожнього будинку. Один, забутий і покинутий, він перетворився на тінь самого себе. Цілу зиму він жив голодуючи, в маленькій дірявій будці. Схуд до стану скелета. Наразі його трохи відгодували, почали давати ліки, провели обробку від паразитів. Пес трохи набрав вагу. Але це все не змінило ситуації. Мухтар живе на метровому ланцюгу, у дірявій будці, місить бруд та свої фекалії. Він нічий. Він не має господарів. Собака заручник людської жорстокості. Колись він мав господар, його опору. Мухтар любив гуляти на повідку, виконував кожну команду, неначе добрий воїн, готовий захистити свого господаря від будь-якої небезпеки. Хазяїн помер, Мухтар залишився сам.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Є невелика проблема зі здоров’ям, але на препаратах з нею легко впоратися. Мухтар невибагливий у їжі. Він дуже добрий охоронець, гавкає басом. Якщо знайдеться для нього місце з вольєром, теплою будкою та спілкуванням з доброю людиною, це буде найбільша удача та щастя для вівчарка Мухтара.

Можливо, ви зможете взяти собаку на довгострокову перетримку? У будь-якому випадку, притулок довічно допомагатиме Мухтару кормами та ліками, обробками від паразитів. Від вас тільки кохання та турбота про собаку. У Мухтара дуже мало часу. Будинок проданий, Мухтар там зайвий! Його час спливає, як пісок крізь пальці.

За паспортом, його день народження 04.04.2019 року

Привеземо до вас додому (Дніпро), +380732350370 – Ольга

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!