У Дніпрі усі соціальні виплати своєчасно виплачені

У Дніпрі соціальна сфера працює в штатному режимі з перших днів війни, тому перебоїв у роботі немає. За словами заступника міського голови Дніпра Едуарда Підлубного, 28,5 тисяч дніпрян отримують вчасно пільги на оплату рахунків сфери ЖКХ, 43,8 тис. — отримали державні допомоги , одержують субсидії — 35,5 тисяч дніпрян.

“Також проводимо абсолютно всі виплати за міськими програмами, а це: щомісячна адресна допомога на оплату ЖКХ за всіма пільговими категоріями, щомісячна виплата сім‘ям загиблих учасників АТО та інших категорій, виплати матеріальної допомоги на лікування. Пенсії мешканці Дніпра отримали своєчасно, а деякі навіть раніше” — зазначив Едуард Підлубний.

Окрім цього не припинилася робота управлінь соціального захисту населення.

Читайте нас в телеграмм-канале t.me/vestidpua

Наразі департамент соціальної політики, Центральне, Правобережне, Лівобережне управління соціального захисту населення працюють у штатному режимі. Вони оснащені сховищами на час повітряної тривоги. Окрім цього, через відтік людей із Дніпра збільшилась кількість одиноких людей, людей з інвалідністю та маломобільних людей похилого віку, які залишилися без піклування. За період з 24 лютого до соццентрів звернулось додатково 143 людини, яким необхідний сторонній догляд. Їм вже допомагають працівники терцентрів.

“З цього питання нам запропонували допомогу торгівельні мережі та громадські організації. Багато хто з містян готовий на особистому транспорті відвезти продукти харчування, засоби гігієни тим, хто цього потребує. Окрім цього, сьогодні до міста прибуває багато переселенців . Волонтери та штаб оборони працюють із ними. Всіх розселемо, нагодуємо та допоможемо” — зазначив Едуард Підлубний.