У Дніпрі вандали «застрягли» у метро (Фото)

У Дніпрі поліцейські встановили осіб, які проникли на територію метрополітену. Чоловіки пошкодили болторізом металеву загороджувальну решітку, проникли у тунель та розмалювали потяг. За завдані Дніпровському метрополітену збитки щодо чоловіків складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство».

Співробітники відділення поліції в метрополітені з’ясували, що 3 грудня близько опівночі троє молодих чоловіків спустилися у метро, однак вибратися назад не змогли. На ранок їх виявили поліцейські відділення поліції в метрополітені. Чоловіків затримали та доставили до відділення поліції. Встановлено, що їм від 21 до 26 років. Один з молодиків раніше вже притягувався до відповідальності за подібні правопорушення в м. Мелітополі. Свою провину затримані повністю визнали.

Рішенням Кіровського районного суду м. Дніпро постановлено виплатити кожному підсудному штраф, а також заплатити судовий збір. Згідно з актом обстеження загальна сума збитків складає 9 655 гривень. Для компенсації завданих пошкоджень КП «Дніпровський метрополітен» необхідно звертатися з позовом до суду.