У Дніпрі відбудеться фестиваль кращих шкільних вальсів області

19 червня у Дніпрі на Фестивальному причалі триста випускників презентують кращі шкільні вальси 2021 року. Юні, граціозні, сповнені сподівань – випускники 11 навчальних закладів Дніпропетровської області презентують власні шкільні вальси у фіналі фестивалю «Dnepr Valse 2021».

“Фестиваль шкільного вальсу вже став традиційним та проходить 9-й рік. Учасники –випускники навчальних закладів з усієї області. Цьогоріч потрапити до ТОП-7 прагнули близько 61 школи. Кращих визначали інтернет-голосуванням. Вже найближчої суботи хлопці та дівчата поборються за головний приз у фіналі. Вони представлять найяскравіші та найоригінальніші вальси”, -зазначає організатор конкурсу Карен Агаджанян.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Щоб взяти участь у конкурсі, випускники подавали заявки та презентували відеозаписи своїх вальсів. Близько 15 тис користувачів Інтернету з усієї України голосували за той чи інший танець. До фіналу дійшли 7 вальсів за результатами інтернет-голосування, а також 4 школи запрошені станцювати свій танець на біс організаторами конкурсу.

«Переважна більшість фіналістів – учні дніпровських закладів. Та серед кращих і школа № 19 із Павлограда. Ми організуємо хлопцям та дівчатам переїзд до Дніпра й назад», – додав Владислав Яцук.

Організатори підготували для всіх фіналістів цінні подарунки, які ті залишать на добру згадку у своїх школах.

Захід проходить при підтримці управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації, а також Програми міського голови Дніпра «Культурна столиця».

Фестиваль та церемонія нагородження пройде 19 червня 2021 року на Фестивальному причалі у Дніпрі. Початок шоу о 17:00.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!