У Дніпрі відбувся мовний батл (Фото)

Днями близько ста студентів-іноземців із Таджикистану, Монголії, Гвінеї, Анголи, Марокко, Еквадору, Колумбії, Сирії та інших країн продемонстрували знання української та російської мови на XІ Міжвузівському фестивалі «Мир, весна, любов», який відбувся у малому залі Палацу студентів.

Конкурс проходив у трьох номінаціях – поезія видатних українських та зарубіжних авторів, пісні й інсценовані байки і гуморески.

Організатори конкурсу, кафедра перекладу та лінгвистичної підготовки іноземців ДНУ ім. О.Гончара, запросили до Палацу студентів ДНУ всі вищі навчальні заклади Дніпра.

Міжвузівський фестиваль

«Абел Кінг Жимі Таті, студент 3-го курсу НГУ, став справжньою зірковою прикрасою конкурсу. Минулого року він брав участь у конкурсі, а в цьому році, розширюючи свій пісенний репертуар, зробив справжній подарунок глядачам зворушливим виконанням пісні «Не питай» із репертуару гурту «Океан Ельзи» і отримав перемогу. Студент другого курсу з Гвінеї, Сако Абубакар Сідікі, під оплески глядачів, прочитав на сцені Палацу студентів ДНУ вірш Марини Бойкової «Человеку нужен человек». Чудова українська пісня «Чорнобривці» прозвучала особливо хвилююче у виконанні студентів із Анголи Абела Кінга Жимі Таті та Давида Каштру. Ангольські студенти вибороли почесне третє місце», — повідомляють у прес-службі університету.

Міжвузівський фестиваль

Протягом усього конкурсу студенти-іноземці переконливо довели, що вони, діти різних держав, люди надзвичайно дружні, ніби одна велика сім’я. Безсумнівно, іноземні студенти дніпровського регіону – одні з найталановитіших в Україні.  У такій теплій атмосфері студенти з різних куточків світу на власному прикладі показали, що вивчити мову іншого народу навіть за нетривалий час цілком реально. Проте успіхи студентів-іноземців – результат копіткої роботи викладачів.

«Це дуже складно, декілька років вивчати російську мову, а співати українською без акценту та виборювати призові місця у конкурсах такого високого рівня», – підкреслює викладач переможців (студентів НГУ з Анголи) доцент кафедри іноземних мов НГУ Валентина Луценко.