У Дніпрі відкрилася унікальна виставка

Понад 50 гравюр великого художника Рембрандта ван Рейна — в художньому музеї Дніпра. Їх відтворив французький митець ХІХ століття Арман Дюран. Побачити унікальні роботи можна до 26 липня, повідомляють в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.

«Дюранівські репродукції робіт Рембрандта – у добірках найвідоміших колекціонерів Східної Європи. Вони представляють собою велику художню спадщину. У дніпрян є унікальна можливість насолодитися переглядом цих творів. Вони пробудуть у художньому музеї Дніпра до 26 липня», — повідомили в управлінні.

Рембрандт — великий нідерландський художник доби бароко. Оригінали його творів – у найвідоміших музеях Амстердаму, Парижа, Стокгольму, Нью-Йорка та Берліну.

«Гравюри Рембрандта – вражаючі. Проте дошки для їх виготовлення з часом зіпсувалися. Арман Дюран захоплювався творами Рембрандта і хотів зберегти спадок художника. Тож відтворив роботи свого попередника», — зазначили в управлінні.

Музей українського живопису знаходиться за адресою: Троїцька площа, 5а. Окрім представлених робіт, там є відеогід і тематична кімната для фото.