У Дніпрі відкрили двері шкільні табори

Від сьогодні в Дніпрі почали працювати шкільні табори. Для учнів проводитимуть квести, вистави, змагання з футболу, більярду, тощо. Загалом по місту працюватимуть 154 пришкільні табори, які зможуть відвідати понад 10 тис. дітей. Тож малеча не нудьгуватиме.

Оплата харчування

Табори будуть працювати на базі 129 міських шкіл та 2 позашкільних закладів освіти. Там відпочиватимуть учні 1-4 класів. Кожна зміна триватиме 15 робочих днів, тобто 3 тижні. Працюватимуть «заклади» з 8.00 до 18.00, саме в час коли батьки відсутні вдома. Завершиться робота таборів 3 серпня.

На харчування дітей під час відпочинку з бюджету міста виділено 3,5 млн. грн.  Міськрада оплачує харчування дитини тільки протягом однієї зміни: якщо дитина відвідує табір повторно, у дві чи в три зміни, то батьки сплачують 100% вартості харчування.

«Дніпро — це єдине місто в області, в якому організоване триразове харчування дітей у пришкільних таборах. 50% вартості харчування, тобто 21, 40 грн, оплачується з міського бюджету, а другу половину сплачують батьки», — говорить заступник начальника відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра Наталія Сєрікова.

Ті мами й тата, які ще не встигли записати дитину у пришкільний табір, ще можуть це зробити, написавши заяву на ім’я керівника обраного місця відпочинку, проте оплачувати вартість харчування їм прийдеться самостійно і в повній мірі.

Програма заходів

Для того, аби малеча не нудьгувала, в пришкільних таборах працюватимуть різні гуртки — від художнього і біологічного до декоративно-ужиткового. Також будуть функціонувати понад 200 груп з вивчення англійської, французької, німецької мов, проводитимуть конкурси, концерти, квести.

Робітники закладів даватимуть дітям різноманітні майстер-класи. Окрім цього, проводитимуться спортивні змагання — з футболу, дитячого більярду, показові виступу з фехтування, черлідингу, кінного та воднолижного спорту, дзюдо. За бажанням батьків їх чада зможуть відвідувати міські театри та музеї.

 

Анастасія Нефретова