У Дніпрі відкрили фотовиставку з історіями неординарних жінок (фото)

8 грудня у Дніпрі презентували інтерактивну фотовиставку з історіями неординарних жінок «ОсобливаЯ». Серед чотирнадцяти героїнь проєкту – дві жінки з Дніпра.

«Проєкт «ОсобливаЯ» – це соціальна фотовиставка з історіями жінок, які руйнують гендерні стереотипи. Фотопортрети на виставці – це маленькі історії шляху до успіху кожної жінки. Ми сподіваємося на те, що це стане мотиватором для інших. Адже не треба нічого боятися і необхідно завжди йти далі», – розповіла заступниця директора департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова.

Координаторка проєкту «ОсобливаЯ» Олександра Полянчикова поділилася, що проєкт народився у вересні після онлайн-навчання у таборі активних громадян за програмою Британської ради в Україні: «Учасниками навчання були представники майже усіх міст України. Саме вони працювали над створенням цієї виставки. Усі героїні – жінки, які реалізували себе у традиційних для суспільства чоловічих професіях і активно поєднують родину, кар’єру та громадську діяльність. Це проєкт про жінок і їхній внесок у суспільне життя. Окрім цього, під час створення фотовиставки використовувалися сучасні цифрові засоби: поруч з портретами героїнь розміщені QR-коди з посиланням на розгорнуті інтерв’ю жінок».

інтерактивна фотовиставка_Дніпро

Героїня проєкту, виконавча директорка БФ «Kiddo», Ольга Голубєва не одразу погодилася на участь, бо не дуже полюбляє розповідати про свою активну соціальну діяльність: «Потім я вирішила, що про це необхідно говорити, бо це когось може надихнути. Подібні проєкти допомагають більше дізнатися про активних жінок, які своєю діяльністю покращують світ».

інтерактивна фотовиставка_Дніпро

Ще одна героїня Євгенія Ладигіна створила унікальний у Дніпрі центр з україномовним середовищем, де впроваджують сучасні освітні підходи: «Я переїхала із Києва і саме в Дніпрі мені вдалося реалізувати свій проєкт. Завдяки останньому я і стала героїнею фотовиставки. На мою думку, головний меседж проєкту «ОсобливаЯ» – для будь-якої людини немає нічого неможливого. Маленькими кроками реалізовуючись у своїй сфері, ми змінюємося, а також і світ навколо нас».

Виставка працюватиме у холі Дніпровської міської ради два тижні з 9:00 до 17:00 в будні дні. Через карантинні обмеження відвідати її зможуть лише співробітники Дніпровської міської ради. Надалі виставка буде представлена в інших містах країни. Інтернет-сторінка проєкту: https://www.facebook.com/OsoblyvaYa.