У Дніпрі відкрили перший пункт сортування твердих побутових відходів

У Дніпрі на ж/м Покровський на вул. Юрія Кондратюка, 4 відкрили перший пункт сортування твердих побутових відходів. З такою пропозицією місто звернулося до однієї з великих торговельних мереж – вона реалізувала проєкт власним коштом. Крім цього, аби заохотити містян сортувати сміття, за кожен кілограм вторинної сировини люди отримують бали, які потім можуть витратити у супермаркеті. Повідомляють у прес-службі міської ради.

 

Пункт сортування твердих побутових відходів працює з 2 серпня. Щодня сюди приходять близько 10 мешканців житлового масиву. Майже за тиждень дніпряни принесли 300 кг сміття.

«Відсортувати сміття можна за чотирма видами: скло, пластик, папір і метал (бляшані банки). Усе сміття повинно бути чистим – пляшки потрібно вимити перед тим, як принести до пункту сортування. Також є обмеження: одна людина може здати не більше 25 кг вторсировини на місяць, бо одна людина фізично не може накопичити більше сміття за 30 днів», — каже представниця громадської організації «Кольорові відра» Світлана Панченко.