У Дніпрі відкрили виставку картин Сергія Сидорова (Фото)

12 лютого у Дніпровському будинку мистецтв відбулося відкриття першої персональної виставки пам’яті художника, дизайнера та педагога Сергія Сидорова «Роздуми. Кольори. Настрої».

Було презентовано 34 полотна художника за період від 1995 до 2019-й року. Експозиція виділялася численністю яскравих кольорів. Глядачі ніби поринули у барви всіх відтінків, побачили різні пори року. Найбільше вабили око як-то: «Промені осені», «Серпень», «Фантазії весни», «Зимовий пейзаж» тощо. Попри гіркий сум через передчасну смерть живописця, саме ця велика кількість кольорів вселяла тепло в серцях спостерігачів.

Відвідувачами були не лише пересічні дніпряни, але й родичі художника, його друзі. Наприклад, архітектор, член Національної спілки художників України та друг Сергія Сидорова Віктор Родіонов сказав: «Він був одним з моїх близьких друзів, тяжко хворів. Дуже ретельно готувався до виставки, малював…».

картини

 

На жаль, митець не дожив до презентації своєї першої виставки. Проте його роботи продовжують зачаровувати своїми барвами.