У Дніпрі відкриють масштабну історичну виставку (Фото)

Завтра у Дніпрі у музеї ім. Д. Яворницького відбудеться відкриття унікальної виставки “100 років боротьби” в рамках заходів, приурочених до 100-річчя Української революції. Зазначають у  прес-службі музею.

Виставка присвячена подіям Української революції 191-1921 років та важливим процесам, що паралельно відбуваються на території нашої держави: державного будівництва, творенню української політичної нації, відродженню української науки, культури, освіти, духовності тощо.

музей

Завдяки фотокарткам та свідченням сучасників розкривається ще один важливий аспект – життя та побут звичайної людини під час революційних подій. Багато уваги приділяється лідерам Української революції: Михайлу Грушевському, Володимиру Винниченко, Симону Петлюрі, Павлу Скоропадському та ін.

Виставка гармонійно доповнює музейні матеріали, що експонуються у музейній залі № 5 і розповідають про події Української революції 1917-1921 рр. саме на Катеринославщині. Виставка працюватиме кожного дня, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10.00 до 17.00 години.