Суботник у Дніпродзержинському парку – відміняється!

Виявляється, для того, щоб з початком весняно-літнього сезону мешканці змогли прийти в чистий, доглянутий і красивий парк, зовсім не обов’язково щорічно проводити суботники та виходити на прибирання всім містом. Досить просто грамотно організувати робочий процес і налагодити взаємодію міських служб. Незважаючи на те, що надворі ще тільки середина березня, Дніпродзержинський міський парк практично завершив роботи з підготовки до майбутнього сезону.

За словами директора парку Ірини Залізняк, завдання привести до ладу й упорядкувати територію парку до 15 березня було поставлене міським головою Андрієм Білоусовим. У четвер, 17 березня, міський голова особисто перевірив, як керівництво парку впоралося з поставленим завданням.

«Можу з упевненістю сказати, що з поставленим завданням ми впоралися, — каже Ірина Залізняк. — Це було неважко, адже Андрій Леонідович не просто дав доручення і проконтролював результат. Він на всіх етапах допомагав у вирішенні тих чи інших технічних питань, а коли бачиш підтримку й участь керівника, будь-яке завдання виконується легко. У цьому році, за час збирання, з території парку було вивезено на звалище 210 кубічних метрів торішнього листя, сухих гілок та іншого побутового сміття. Ми відновили освітлення на центральній парковій алеї, встановивши 8 нових освітлювальних опор з енергозберігаючими лампами. Ліхтарі на бічних алеях поки що не вмикаємо, ми їх зняли на зимовий період, щоб уберегти від вандалів, але до квітня вони також будуть встановлені. В цілому, усі освітлювальні опори в парку тепер оснащені енергоефективними лампами. Наступним етапом стане запуск оновленого торік фонтану, фарбування всіх атракціонів і проходження їх експертиз перед офіційним відкриттям, яке традиційно відбудеться 1 травня. Хочу сказати, що такої уваги й турботи міський парк не бачив вже дуже багато років. Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста в наш парк для приємного і комфортного відпочинку».

Добавить комментарий