У Дніпрі відновлюють міські парки (фото)

У Дніпрі відновлюють парки міста після зими. У парку імені Шевченка ремонтують дитячі майданчики, підрізають дерева та очищають пляж. Допомагає і техніка – чотири підйомники, дробильна машина та вантажний транспорт. Більше всього парки після холодів страждають від вандалізму.

парки Дніпра

На території посадять унікальні для Дніпра уніеврсальні Мавританські газони. Їх не треба поливати, вони не потребують покосу і водночас милують око. Засадять частково квітники, вільні площі вздовж центральних алей парку Шевченка, і посадять їх на Монастирському острові, біля пам’ятника Кобзареві.

парки Дніпра

Активно йде робота і у молодіжному парку «Новокодацький». Тут допомагають прибирати територію на громадських роботах тимчасово безробітні містяни. За годину роботи платять – 36,11 грн.

парки Дніпра

На роботу можуть вийти ті люди, які зареєстровані у центрі зайнятості. Для Дніпра такі роботи мають велике значення, бо територія парків буде чистою, а для безробітних – це додатковий підробіток. Наразі роботи проводяться лише у парках. У 2021-му планують розширити вакансії для тимчасових громадських робіт.

парки Дніпра