У Дніпрі відома художниця провела майстер-клас (Фото)

Днями у Дніпропетровському художньому музеї на майстер-клас художника-графіка Ірини Сизоненко завітали вихованці санаторної школи-інтернату №4. Захід відбувся в рамках проведення виставки, присвяченої 100-річчю з дня народження Тетяни Яблонської.

майстер-клас_Ірина Сизоненко

Ірина Григорівна, учениця відомої художниці, в теплій дружній обстановці  ділилась прийомами в техніці пастелі. Кожен з учасників мав змогу спробувати щось нове, відчув атмосферу творчості та майстерності, а можливо, і знайшов захоплення, хобі на все життя, повідомляють у прес-службі музею.

майстер-клас_Ірина Сизоненко

Ірина Сизоненко працює переважно як графік, вільно володіє складними графічними техніками. Останнім часом основною в її творчості стала техніка пера, дерев’яних паличок, які вона сама виготовляє, і туші. Деколи у своїх творах художниця використовує акварельні підмальовки. В її роботах відчувається вплив японської графіки. Ірина Сизоненко захоплюється мистецтвом, філософією, літературою Японії. Ваблять художницю й мотиви країн Близького Сходу, Сполучених Штатів Америки. Виставки художниці проходили не тільки по всій Україні, а й далеко за її межами: ОАЕ, США, Польща, Естонія.

майстер-клас_Ірина Сизоненко