У Дніпрі відомий футболіст презентував «спортивну книгу» (Фото)

Екс-півзахисник «Дніпра», «Динамо» й національної збірної, а наразі – один із тренерів донецького «Олімпіка» Руслан Ротань презентував у Дніпір автобіографічне видання. Воно – про кар’єру, друзів і ФК «Дніпро». Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

За словами футболіста, це його перший письменницький досвід. Сподівається, головні судді – читачі – не будуть надто упередженими. П

«Руслан Ротань: #29» – такою книгою легендарний український футболіст вирішив підсумувати свою кар’єру гравця. Каже, присвятив видання сторіччю ФК «Дніпро».

«Приємно бути вдома, у Дніпрі. Вдвічі приємніше – презентувати тут книгу. Це спроба розказати про свою кар’єру, футбольних друзів, тренерів. У такий спосіб бажаю зберегти пам’ять про легендарну дніпровську команду. Вірю, вона ще не просто гратиме на світовій арені, а виграватиме кубки. Сподіваюся, книга сподобається вболівальникам», – сказав автор.

Книжка народилася за чотири місяці. Відверті спогади з кольоровими фото зайняли більш ніж 300 сторінок. В якості редактора, рецензента й критика виступив політолог і футбольний фанат Максим Андрущенко.

«Я давно виношував ідею написати «спортивну книгу» – Максим також. Тож наші прагнення збіглися, – розказав футболіст. – Думки записував на чернетці – Максим оформлював їх у художню форму. Генерувала ідеї і дружина Христина. У такому творчому тандемі зазвичай творили вечорами, так би мовити, разом знову проживали долю «Дніпра».

Руслан зізнався, на футбольному полі, безперечно, почувається впевненіше, ніж у письменницькому амплуа. Але переконаний, і літературний досвід стане йому в нагоді.