У Дніпрі виготовили унікальний торт

У Дніпрі учні та викладачі Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу випекли торт у формі рушника з ілюстрацією вишивки довжиною 2,5 метри. Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на директора центру Ніна Войтович.
За словами директорки центру, навчальний заклад вирішив долучитися до гастрономічного відеоконкурсу “Незабутні гастрономічні традиції України. Вишиванка”.

“Чому рушник? Ну він довжиною 2,5 метри. Його розмалювали наші майстрині, щоб підкреслити, що з рушником супроводжується у людини. З рушником у людини супроводжується народження, вінчання, проводжання в останню дорогу теж з рушником, ікони в наших домівках теж в рушниках. Це частина генетичного коду українця”, – розповіла Ніна Войтович. За словами директорки, рушник, вишитий дружиною або мамою, вважався оберегом, тому вирішили випекти торт саме у вигляді вишитого рушника. “Готували ми його не одразу, а в один день випекли коржі, а вже наступного збирали докупи й прикрашали.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Для бісквіта використали 270 яєць, майже 7 кілограмів борошна та 18 кілограмів повидла. Ще майже 2 кілограми цукру та кілограм білків пішло для крему. “Глазур зробили з цукрової пудри, майже 2 кілограми та 225 грамів білків. Всі продукти, які ми використовували – виключно українські”, – каже директорка.

Торт, розповіла Ніна Войтович, скуштували й самі з колективом, та частину відвезли до Центру соціальної підтримки сімей та дітей у Дніпрі.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!