У Дніпрі військові пригощали кашею та отримували вітання (Фото)

3 листопада в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії. З нагоди свята у центрі Дніпра біля цирку було організовано виставку військової техніки. Деталі заходу дізнавався журналіст «Вістей».

Сергій Мусієнко, начальник управління ракетних військ і артилерії, заступник командувача оперативного командування «Схід» розповів, що виставка проводиться у місті вперше. За його словами, метою заходу є популяризація військової служби, демонстрація цивільним військового озброєння, здобутків оборонної промисловості.

«На виставці були представлені всі види артилерії. Ця техніка на виставці неодноразово брала участь в операціях об’єднаних сил. Ми плануємо проводити такі заходи щороку», — зазначив Сергій Мусієнко.

Всі охочі могли побачити гармати, ракетні установи, військові вантажівки і іншу техніку і спорядження, яке є на озброєнні військових частин та підрозділів оперативного командування «Схід».

Військовослужбовці розповідали дніпрянам про особливості мінно-саперної справи, ділилися секретами приготування кулінарних шедеврів і сухого пайка в польових умовах, показували, як працює військова техніка і озброєння, розповідали свої історії зі служби.

Настрою задавав військовий оркестр штабу оперативного командування «Схід». Всі бажаючи могли не лише робити фото з технікою, а також мали можливість скуштувати військових «ласощів» — гречаної каші з тушонкою.

 

Марина Положай