У Дніпрі водії продовжують паркувати авто на газонах (Фото)

У Дніпрі паркувати авто в зелених зонах та на газоні заборонено правилами дорожнього руху. Та не дивлячись на це, деякі водії міста продовжують в якості стоянки використовувати місця, де росте трава. З початку цього року в місті зафіксовано більш ніж півтисячі таких порушень. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Так, у парковій зоні на Соборній площі інспектори з паркування щодня фіксують до п’яти таких порушень, раніше їх було тут в рази більше – до 35 випадків за день.

«Нині інспектори вже другий тиждень проводять профілактичну роботу з порушниками, які залишають машини на газоні Соборної площі. Вони не тільки нехтують правилами дорожнього руху, а й руйнують міську інфраструктуру. Тут поряд є досить багато обладнаних паркувальних майданчиків, у тому числі і безкоштовних, де можна залишити авто. Але, вочевидь, водіям легше кинути машину на траві та отримати за це адміністративне стягнення, ніж пройдись декілька метрів до парковки», – сказав під час виїзної пресконференції 24 липня начальник інспекції з питань контролю за паркуванням ДМР Володимир Бацун.

Штраф за таке порушення складає 255 грн. У перші десять днів водій може оплатити його зі знижкою у 50%. Загалом на погашення стягнення в кермувальника є місяць. Якщо водій у цей термін його не сплатить – постанова відправиться до виконавчої служби. «Дуже часто бувають випадки, коли водії не можуть збагнути, за що їх притягують до адміністративної відповідальності, бо не розуміють правил дорожнього руху. Та на сьогодні йде тенденція до зменшення таких випадків, саме тому, що ми з водіями проводимо профілактичні співбесіди, роздаємо спеціальні буклети, де вказано, що саме порушив кермувальник», – розповів головний спеціаліст інспекції з питань контролю за паркуванням, інспектор Євген Тернов.

Після фіксації порушення інспектори залишають на лобовому склі авто повідомлення для водія. Постанова про притягнення до адміністративної відповідальності буде надіслана на адресу власника авто.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!