У Дніпрі встановили ще один рекорд України (фото)

У Дніпрі, у сквері «Прибережний» на День Незалежності України влаштували фестиваль здорового способу життя. Гості заходу могли перевірити стан здоров’я, отримати безкоштовні консультації фахівців, послухати лекції, спробувати себе у більш ніж 10 видах спорту, а також взяти участь у різноманітних майстер-класах, конкурсах та розіграшах. Родзинкою стало встановлення рекорду України на найдовший державний прапор із суші.

фестиваль здорового способу життя_Дніпро

«Ідея цього свята полягає в тому, аби донести людям, що здорові звички формують врешті здорове суспільство. Також тут створили прапор із суші. За свята це вже третій рекорд України», – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

фестиваль здорового способу життя_Дніпро

Прапор України з суші вийшов завдовжки 15 метрів 70 см. На його створення пішло понад 5 000 ролів.

«Прапор складали з ролів, виготовлених з японського рису, до нього додали жовтий та блакитний харчові барвники. Всередині ролів – твердий сир та овочі. Тобто ми робили так, щоб було смачно та безпечно вживати таке суші у теплу погоду», – розповіла про деталі директорка мережі суші-ресторанів Валентина Лук’яненко.

фестиваль здорового способу життя_Дніпро

Після встановлення рекорду ролами по-українськи пригощали гостей фестивалю.

«Ми знали про цей захід, тому йшли сюди цілеспрямовано. Хотілося поєднати корисне з приємним. Дізнатися більше про здоровий спосіб життя і що у цій сфері пропонують у місті, а заразом і відзначити День Незалежності. Усе, за чим йшли, ми отримали», – поділилася враженнями дніпрянка Марина.

фестиваль здорового способу життя_Дніпро

фестиваль здорового способу життя_Дніпро