У Дніпрі встановлюють економні світильники (Фото)

У Дніпрі продовжують виконувати роботи з утримання мереж зовнішнього освітлення. Провели роботи по проспекту Лесі Українки. Повідомили у департаменті благоустрою та інфраструктури м. Дніпро.

На цій ділянці для комфорту водіїв та пішоходів працівники КП «Міськсвітло» замінюють лампи, проводять ревізію та профілактичні огляди шаф зовнішнього освітлення, світильників тощо.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Працюють цілодобово. На заміну однієї лампи потрібно до 15 хвилин. По проспекту є місця, де неправильно припарковані авто, і комунальник  не можуть дістатися до світильника й перевірити його робочий стан.

«Прошу містян паркуватися за правилами, щоб ми виконували свою роботу у повному обсязі», – розповів Андрій Алєксєєв, начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Дніпровської міськради..

Усього у Дніпрі торік замінили 8 562 лампи та 126 опор. «Цьогоріч КП «Міськсвітло» планує продовжувати роботи із встановлення світлодіодних світильників, які менше навантажують енергосистему. Встановлено 1 221 світильник (з них 908 світлодіодних), змонтовано близько 32 км сучасного самонесного ізольованого проводу та 253 нові опори», – наголосив Андрій Алєксєєв.

Від початку 2024 року уже провели роботи на 90 об’єктах: по вул. Мелітопольській, Салтівській, Поштовій, Балтійській, Тернопільській та пров. Лісозаводському. Також не оминули подвір’я вулиць Орлівської, Енергетичної, Незалежності, Будівельників тощо.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!