У Дніпрі вийшли на маршрут оновлені трамвайні вагони
У Дніпрі на трамвайні маршрути випустили ще 5 вагонів, які місто майже безкоштовно отримало від міжнародних партнерів. Повідомили у Дніпровській міській раді.
Торік Лейпциг фактично подарував Дніпру 26 трамвайних вагонів. Вони вживані, проте у чудовому стані. 7 вагонів з листопада 2024 року вже перевозять пасажирів. Нині на маршрути міста випустили ще 5.
Під час адаптації вагони пройшли діагностику та капітальний ремонт візків. Це було необхідно, щоб пристосувати їх до стандарту ширини колій. Адже у Дніпрі колії трохи ширші, ніж у Лейпцигу. Також модернізували салони та замінили освітлення.
Оновлені вагони з Лейпцига планують поставити на трамвайний маршрут № 5, проте вони можуть працювати і на інших. Загалом подібні трамваї вже курсують на маршрутах № 5, 11, 12 та 15.


