У Дніпрі викрили схему перенаправлення ухилянтів за кордон

45-річна жителька Дніпра організувала схему незаконного перетину кордону громадянами України призивного віку на підставі фіктивних медичних документів.

За 2 тис. доларів США жінка обіцяла здійснити повний супровід у проходженні фіктивної військово-лікарської комісії із подальшим отриманням підробленого висновку про непридатність до військової служби, який надає можливість перетнути держкордон.

Для реалізації «схеми» фігурантка залучала своїх спільників у медичних закладах і центрах комплектування та соціальної підтримки. Потенційних клієнтів підшукувала виключно серед знайомих та близького оточення, дотримуючись конспірації, повідомляє sobitie.com.ua.

За допомогою підроблених печаток медичних установ регіону та особистих штампів лікарів вона виготовляла «лікарські висновки» з неіснуючими діагнозами і фальсифіковані довідки про хронічні хвороби пацієнтів.

На підставі підроблених медичних документів з наявністю «тяжких діагнозів» військово-лікарські комісії ТЦК виносили рішення про непридатність до воєнної служби.

Правоохоронці затримали жінку у порядку ст. 208 КПК України після отримання останнього траншу грошової винагороди.

Фото : з відкритих джерел