У Дніпрі з’явилася маленька ракета – завершальна мініскульптура (фото)

У Дніпрі відкрили бронзову мініскульптуру «Дніпровська ракета». Її встановили біля планетарію (узвіз Крутогірний, 10). Це восьма завершальна скульптура проєкту «Відчуй Дніпро», який реалізується завдяки «Бюджету участі».

На відкриття «Дніпровської ракети» прийшли подивитися мешканці міста, які відвідували планетарій.

мініскульптура ракета_Дніпро

За словами автора проєкту «Відчуй Дніпро» Карена Агаджаняна, восьма скульптура «Дніпровська ракета» завершує лише перший етап реалізації проєкту.

«Ми вдячні програмі «Бюджет участі» за можливість виготовити та встановити 8 мініскульптур. Усі вони вказують на особливості нашого міста – такі, яких немає в інших містах. Так ми даємо зрозуміти, що Дніпро туристично привабливий, тут є куди піти та на що подивитись. Ми й надалі плануємо працювати над проєктом і дуже скоро ви почуєте про відкриття нових цікавих бронзових скульптур» – зазначив Карен Агаджанян.

мініскульптура ракета_Дніпро

Нагадаємо, проєкт «Відчуй Дніпро» стартував у вересні 2020 року. Згідно із задумом у середмісті встановили 8 мініатюр, присвячених видатним особистостям чи значущим подіям Дніпра. Перша, «Міст Олександра Поля», розташована на фонтані навпроти міської ради; друга, присвячена диригенту Гургену Карапетяну, розташована біля Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана; третю, «Марафонець Дніпра», можна знайти на Фестивальному причалі; четверту, печиво «Дніпро», встановили на оглядовому майданчику у парку Шевченка; п’яту, «Залікова книжка», розмістили на фасаді будівлі Університету митної справи та фінансів; шосту, бронзовий мінітрамвай, можна побачити на Катеринославському бульварі; сьома, «Фанат Дніпра», розташована на вулиці Андрія Фабра та восьму завершальну, «Дніпровська ракета», можна знайти біля планетарію. За словами авторів, на офіційному сайті проєкту незабаром з’явиться туристичний маршрут по місцях розташування мініскульптур.