У Дніпрі зафіксовано 468 випадків захворювань на коронавірус

У Дніпрі за минулу добу по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 13 осіб. Станом на 16 червня у місті зафіксовано 468 лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірус, 347 з цих людей одужали. Дев’ять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина перебуває під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 203 негативні відповіді від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 16 червня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Вона додала, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1526 виїздів та оглянули 4972 особи, у 340 з них виявили COVID-19.

«Нагадаю, що настав час цвітіння рослин, тому в людей, що мають хронічні алергічні захворювання, можливі загострення. Для полегшення стану не варто зволікати, краще звертатися до сімейного лікаря по медичну допомогу. Не забувайте також про особистий захист: частіше мийте руки, уникайте великого скупчення людей. Бережіть себе!» — сказала Жанна Нефьодова.