У Дніпрі зафіксовано 479 випадків COVID-19

У Дніпрі за минулу добу по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 58 осіб. Станом на 19 червня у місті зафіксовано 479 лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірус, 364 людини одужали. Четверо пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Наразі маємо 209 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 19 червня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Вона додала, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1585 виїздів та оглянули 5090 осіб, у 347 з них виявили COVID-19.

«Попереду вихідні дні, і, якщо ви плануєте відпочивати біля водойми, не забувайте про безпечну поведінку на воді. Намагайтеся менше перебувати під прямими сонячними променями, не купайтеся у заборонених місцях, стежте за дітьми і дотримуйтесь соціальної дистанції. Гарних вихідних, будьте здорові і бережіть себе!», – сказала Жанна Нефьодова.