У Дніпрі закликають батьків пильніше слідкувати за дітьми (Відео)

У Дніпрі з початку літа ювенальні поліцейські повернули додому 122 зниклі дитини. Правоохоронці закликають батьків пильніше слідкувати за дітьми та не залишати їх без нагляду. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Лише з початку літа до поліції надійшло 122 звернення про зникнення неповнолітніх, з них 26 повідомлень – про ухід з дому малолітніх дітей.

«Ювенальні поліцейські оперативно реагують на кожне звернення. Ми вживаємо всі можливі заходи, аби розшукати зниклих. Відтак, 112 дітей було знайдено протягом доби після надходження повідомлення про зникнення. Загалом, правоохоронці розшукали усіх неповнолітніх та передали їх батькам чи опікунам» – розповів інспектор з ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції Олексій Тарасов.

«Кращий спосіб уникнути біди – це тісний контакт з малечею. Не залишайте її надовго без нагляду, розмовляйте з нею, вникайте в її проблеми, допомагайте розібратися у життєвих труднощах. Адже, головна причина таких випадків – відсутність порозуміння між батьками та дітьми» – зазначив він.

Слід пам’ятати, якщо підлітка вчасно не повернути до родини, він може стати жертвою кримінальних правопорушень або нещасного випадку.

Поліція наголошує, якщо дитина все ж пішла з дому та не виходить на зв’язок – одразу звертайтеся на лінію «102».