У Дніпрі запустять ще один тролейбусний маршрут

Завдяки капітальному ремонту Центрального моста, дніпряни отримали повністю реконструйовану контактну мережу для тролейбусів. Наразі переправою постійно курсують маршрути № 7, № 17 та № 20. У планах запустити ще один. Повідомляють у прес-службі міської ради.

«Наразі на лінії ведуться пусконалагоджувальні роботи. Оновлений маршрут   № 14 плануємо запустити 14 вересня, на День міста. Ним курсуватимуть 4 тролейбуси: 2 автономного руху, які курсували раніше (тепер вони їздитимуть на електричному живленні), та ще 2 абсолютно нові, економічні та екологічні.  Це дасть інтервал руху у 7-8 хвилин. Якщо порівнювати, то наразі тролейбуси 14-го маршруту їздять з інтервалом 25-30 хвилин. Крім цього, є ще один приємний момент для містян  — міською радою було прийнято рішення протягом місяця –  з 14 вересня по 14 жовтня –  встановити вартість проїзду у 14 тролейбусі у розмірі 1 грн», – розповів директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев.

У ході реконструкції контактної мережі на Центральному мосту було встановлено 88 нових опор, натягнуто 49 розтяжок, використано 2 400 м металевого канату і прокладено 6,5 км нового контактного дроту.

Також для зручності містян була створена контактна мережа на житловий масив Сонячний. Будівництво тролейбусної лінії розпочали у червні цього року. За маршрутом встановлено 245 опор контактної мережі, укладено близько 4 км кабельних ліній, улаштовано два нових тягових трансформатори, а також реконструйовано обладнання для живлення. На це витратили близько 46 мільйонів гривень.

Крім того, за словами Ігоря Маковцева, для міста закуповують 45 сучасних тролейбусних машин.