У Дніпрі зареєстровано 523 випадки коронавірусної інфекції

Станом на 3 липня у Дніпрі зареєстровано 523 випадки коронавірусної інфекції. 409 людей вже одужали. Лікування вдома проходять 76 осіб, у стаціонарі – 38 (з них 27 перебувають у лікарні № 21, з яких четверо очікують на результати). Про це під час пресконференції повідомила головна спеціалістка відділу первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Тетяна Мартиненко.

Вона зазначила, що пацієнтів з пневмонією госпіталізують у міські клінічні лікарні № 4, 6, 9, 16 та також у дитячу № 6. На сьогодні у цих медичних закладах перебуває 43 людини з пневмонією, з яких 7 дітей.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 1811 виїздів та обстежили 5754 особи. Позитивні результати – у 366 людей.

За словами головної спеціалістки, у лікувальних закладах наявні засоби індивідуального захисту, дезінфектори, медичне обладнання для допомоги хворим з коронавірусною інфекцією. На сьогодні у лікарню № 21 поставлено все необхідне обладнання, яке було придбано з резервного фонду міського бюджету.

«Не забувайте про дотримання карантинних заходів. Ретельно мийте руки та оброблюйте їх антисептиком, носіть маски чи респіратори та дотримуйтесь соціальної дистанції. Бережіть себе і будьте здорові!» – наголосила Тетяна Мартиненко.